Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Servisi | 0216 606 17 65 | Endüstriyel Mutfak Servisleri

Hakkımızda

CM ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI TEKNİK SERVİSİ MAKSAN YETKİLİ SERVİSİ ADI ALTINDA YILLARDIR AKTİF OLAN FİRMAMIZ,DENEYİM VE BİRİKİM KAZANMIŞ EĞİTİMLİ PERSONELİMİZLE ENDÜSTRİYEL CİHAZLARINIZI İLK KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ GÜNDEN İTİBAREN OLUŞABİLECEK BÜTÜN ARIZALARDA DOĞRU ZAMAN  VE DOĞRU MÜDAHALEDE BULUNARAK MÜŞTERİ MAĞDURİYETİNİ EKSİKSİZCE VE EN KISA SÜREDE GİDERMEYİ AMAÇ OLARAK BENİMSEMİŞİZDİR.

CM TEKNİK ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ EKİBİ OLARAK 2000'Lİ YILLARDA HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN AİLE FİRMAMIZ UZMAN KADRO VE SERVİS EKİPMANLARIYLA İSTANBUL GENELİNDE FABRİKALAR, OTELLER, ASKERİ TESİSLER, HASTANELER, ZİNCİR RESTAURANTLARIN YANI SIRA EN ÖNEMLİSİ DESTEKLENMESİ VE HEP VAROLMASI GEREKEN KÜÇÜK ESNAF VE LOKONTALARADA HİZMET VERMEKTEDİR.

CM TEKNİK MAKSAN YETKİLİ SERVİSİ ADI ALTINDA EMPERO, ÖZTİRYAKİLER, EDESA, FAGOR, İNOKSAN, MYCO, ELEKTROLUX, WİNTERHALTER, MAYAPAZ, S2000, ARİSCO, ALVEO, LA CİMBALİ, ÇÖZÜM MUTFAK, KAYALAR MUTFAK, ATALAY MUTFAK EKİPMANLARI VE DAHA BİR ÇOK MARKA ENDÜSTRİYEL CİHAZLARINIZIN TAMİR VE BAKIMLARINI YAPMAKTAYIZ.

CM TEKNİK AİLESİ OLARAK HER YIL YENİLENMEYE VE SİZLERE DAHA İYİ BİR HİZMET VEREBİLMEK İÇİN HEP BİR ADIM ÖNDE OLMAYA SÖZ VERİYORUZ.

CM TEKNİK ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARINIZIN SERVİS, BAKIM VE ARIZALARINIZ GİDERMEK İÇİN OLDUĞU KADAR SİZLERİN SORULARINI,ÖNERİLERİNİZİ VARSA ŞİKAYETLERİNİZ İÇİNDE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

 

0(216) 606 17 65

0(530) 942 62 45

0(554) 285 82 67